Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Spotkanie z Mikołajem

...Świety Mikołaju na ciebie czekamy przez okno zmarzniete ciągle wyglądamy... Wierszem i piosenką powitały dzieci Świętego Mikołaja w piątek, 4 grudnia 2009r,Ze względu na brak śniegu Mikołaj przyjechal w tym roku na rowerze, porozmawiał, pośpiewał z dziećmi piosenki i kolędy, zostawił słodkie upominki, zrobił pamiątkowe zdjęcia i popędził do innych dzieci. A nasze przedszkolaki zaprosiły Mikołaja na Święta do swoich domów i na Bal Karnawałowy do naszego przedszkola.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 17 grudnia 2009 23:39
Data ostatniej edycji: pt, 18 grudnia 2009 13:20:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę