Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wycisnął srebro

Główne zdjęcie
Zbigniew Turowski

Z kolejnym medalem z zawodów siłaczy powrócił Zbigniew Turowski. Podczas odbywającego się w sobotę Ogólnopolskiego Turnieju w Trójboju siłowym Open zawodnik z Siłowni Kulturystycznej „ZIBI” w Łomży zajął drugie miejsce osiągając wynik 475,6 pkt. W przysiadzie Turowski podniósł 300 kg, na ławie miał 185kg, a w martwym ciągu 260 kg.

Poza Turowskim w zawodach wzięło udział także dwóch innych zawodników z Łomży.
Marcin Dziubiński zajął szóste miejsce osiągając 407,1 pkt. (przysiad 200 kg, ława 190 kg, martwy ciąg 220 kg), a Krzysztof Klimaszewski był dziesiąty z z wynikiem 382,9 pkt. (przysiad 180 kg, ława 160 kg i martwy ciąg 220 kg)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę