Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Rocznica Odzyskania Niepodległości

Przedszkolaki z "piątki" dobrze wiedzą co znaczą słowa "niepodległość, Ojczyzna, Polak", znają barwy narodowe, godło, znają pierwszą zwrotkę hymnu narodowego; na swój dziecięcy sposób kochają swoją Ojczyznę. Dlatego 10 listopada 2009r , z radością i dumą, wzięły udział w programie słowno-muzycznym poświęconym rocznicy Odzyskania Niepodległości. Po przemówieniu Pani Dyrektor Jadwigi Juchniewicz dzieci recytowały wiersze, śpiewały wspólnie pieśni i piosenki. Gościem honorowym była przestawicielka Związku Sybiraków w Łomży Pani Alicja Lewandowska.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 15 listopada 2009 18:28
Data ostatniej edycji: pon, 16 listopada 2009 17:54:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę