Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pasowanie sześcio- i pięciolatków

Od początku września minęły już dwa miesiące. Dlatego nadszedł czas na uroczyste Pasowanie czyli oficjalne przyjęcie sześciolatków w poczet starszaków , zaś pięciolatków do grona przedszkolaków. Uroczystości odbyły się 4 i 5 listopada br. w obecności zaproszonych Rodziców i Gości honorowych. Swoją obecnością zaszczycił nas Kanclerz Kurii Biskupiej Ksiądz Tadeusz Śliwowski. Były oczywiście piękne występy dzieci, tańce, wiersze, piosenki. Po przemówieniu Pani Dyrektor Jadwigi Juchniewicz dzieci złożyły uroczyste ślubowanie; w grupie sześciolatków ślubowali również Rodzice. Dopiero wówczas Pani Dyrektor Pasowała każde dziecko monstrualnym ołówkiem. Po wręczeniu pamiątkowych dyplomów i zrobieniu grupowych zdjęć wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany z pomocą naszych Rodziców. A więc Dzieciaki, tak jak śpiewaliście "świat , to wielka tajemnica, która dziwi i zachwyca" tak teraz otwierajcie "nowe drzwi, nowe bramy", zaglądajcie "tam i tu, do cudownych komnat stu..." !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 08 listopada 2009 18:02
Data ostatniej edycji: nie, 08 listopada 2009 19:07:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę