Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Iza i muzyka poważna

Dnia 25 października 2009 r Iza Modzelewska i trójka ubiegłorocznych absolwentów z naszego przedszkola wystąpili w ramach V Jesiennego Festiwalu Muzycznego Sacrum et Musica im.Jana Pawła II wraz z Filharmonią Kameralną im. Witolda Lutosławskiego. Zakończenie V Festiwalu odbyło się w Katedrze Łomżyńskiej pw. Michała Archanioła. Orkiestrą dyrygował Jan Miłosz Zarzycki. W koncercie wystąpili również: Chór Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, sopranistka z Francji Charlotte Krawczyk, Ewa Głażewska - alt, Paweł Krasulak - tenor i Przemysła Kummer - baryton. Zarówno "duzi" jak i "mali" artyści otrzymali gromkie brawa na stojąco. GRATULUJEMY !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 02 listopada 2009 23:15
Data ostatniej edycji: pon, 14 grudnia 2009 23:29:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę