Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Wycieczka na Pocztę

Nasze przedszkolaki uwielbiają odkrywanie otaczającego świata i jeśli to tylko możliwe czynią to w sposób bezpośredni właśnie poprzez wycieczki. Dnia 20 października 2009 r , mimo nienajlepszej pogody, pięcio- i sześciolatki odwiedziły Urząd Pocztowy Nr 6. Przyjął nas serdecznie sam Pan Naczelnik Robert Siudakiewicz. Opowiedział dzieciom o usługach jakie świadczy Poczta swoim klientom, o różnych rodzajach przesyłek, o tym co i dlaczego powinno znajdować sie na każdym liście. Niektóre starszaki samodzielnie wysłały przygotowane wcześniej listy. To była ciekawa wyprawa. Dziękujemy Panu Naczelnikowi! Dziękujemy wszystkim Pracownikom Poczty!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 22 października 2009 22:28
Data ostatniej edycji: so, 24 października 2009 00:08:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę