Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Spotkanie z policjantką

Czerwone światło stój, Zielone światło idź, Na żółtym świetle zawsze czekaj Tak już musi być. Nie wszystkie przedszkolaki pamiętały o tej zasadzie bezpiecznego przekraczania jezdni z sygnalizacja świetlną. Dlatego właśnie 14 października 2009 r nasze przedszkole odwiedzila Pani Policjantka. W serdeczny i ciekawy sposób opowiedziala o bezpiecznych i niebezpiecznych miejscach, sytuacjach, przedmiotach, zwierzętach i ludziach. Dzieci już teraz wiedzą jak się zachować kiedy napotkają "obcego". Wszystkie przedszkolaki przećwiczyły pozycje obronne na wypadek ataku psa. Na zakończenie dzieci otrzymały w prezencie odblaski, a Pani Policjanta oczywiście brawa, podziękowania i kwiatki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 17 października 2009 22:12
Data ostatniej edycji: so, 17 października 2009 22:57:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę