Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

„Zielonej karty” w tym roku też nie wylosujesz

Polacy znowu zostali wykluczeni z loterii wizowej do USA. Amerykanie co roku rozlosowują 55 tys. wiz pozwalających na legalne osiedlenie się i pracę w USA. Niestety Polacy w tegorocznej loterii, w której losowane będą wizy na 2011 rok, także nie będą mogli wziąć udziału. Tak jest już od 2005 roku.

Polska została wykluczona z loterii już po raz kolejny, bo Polakom wydano ponad 50 tys. wiz imigracyjnych w ciągu ostatnich pięciu lat. To właśnie po przekroczeniu tego progu wykreśla się państwo z listy krajów, których obywatele mogą się starać o Zieloną Kartę.
Polscy już niedługo mogą ponownie znaleźć się wśród narodowości dopuszczonych do udziału loterii - wyjaśnia w tvp.info konsul generalny ambasady USA w Warszawie Philip Min. W ubiegłym roku Zielone Karty dostało tylko 5100 Polaków, a np. jeszcze w 2002 roku było ich ponad 15 tys.

cz
pt, 16 października 2009 15:56
Data ostatniej edycji: pt, 16 października 2009 16:03:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę