Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Procedura wysyłania zgłoszenia DV-2006

Department Stanu będzie przyjmował tylko Elektroniczne Zgłoszenia Udziału w Loterii Wizowej (zgłoszenia EDV) wypełnione i przesłane drogą elektroniczną ze strony www.dvlottery.state.gov w okresie ich przyjmowania, który rozpoczyna się 5 listopada 2004 o 12:00 w południe czasu wschodnioamerykańskiego (EST) (czyli - o 18:00 czasu polskiego) i kończy o 12:00 w południe czasu wschodnioamerykańskiego (czyli - o 18:00 czasu polskiego) 7 stycznia 2005.

• Jeżeli dla jednej osoby wpłynie więcej niż JEDNO zgłoszenie, wszystkie jej zgłoszenia zostaną zdyskwalifikowane bez względu na to kto je wysłał. Zgłoszenie może być przygotowane i wysłane bezpośrednio przez chętnego do udziału w loterii lub przez kogoś innego w jego imieniu.

• Po pomyślnym zarejestrowaniu zgłoszenia na ekranie komputera pojawi się potwierdzenie zawierające imię, nazwisko, datę urodzenia oraz kraj pochodzenia osoby, której zgłoszenie zarejestrowano, a także datę rejestracji. Nadawca zdłoszenia może wydrukować to potwierdzenie używając funkcji „drukuj” (print) w przeglądarce internetowej i zachować je dla własnych potrzeb.

• Zgłoszenia nadsyłane listownie nie będą przyjmowane.

• Dyskwalifikacji ulega każde zgłoszenie, do którego nie są załączone wszystkie wymagane fotografie. Do Zgłoszenia EDV muszą być załączone w formie elektronicznej niedawno zrobione fotografie uczestnika loterii, jego żony/jej męża oraz każdego dziecka, które nie ukończyło 21 lat, w tym wszystkich dzieci biologicznych, adoptowanych oraz pasierbów, nawet jeśli dzieci te nie mieszkają już razem z tą osobą, chyba, że dziecko jest już obywatelem lub stałym rezydentem Stanów Zjednoczonych. Zdjęcia rodzinne lub grupowe nie będą przyjmowane. Dla każdego członka rodziny musi być załączone oddzielne zdjęcie. Wraz ze Zgłoszeniem EDV muszą być wysłane w formie elektronicznej (on-line) fotografie (obrazy) cyfrowe każdego uczestnika loterii, jego żony/jej męża oraz dzieci. Plik z fotografią można stworzyć robiąc nową fotografię cyfrową lub poprzez zeskanowanie istniejącej fotografii w skanerze cyfrowym.

Instrukcja wysyłania fotografii (obrazów) cyfrowych DV-2006

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę