Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Warunki udziału w loterii DV 2006

Uczestnik loterii musi pochodzić z jednego z państw wymienych na „Liście państw", z których pochodzą osoby mogące uczestniczyć w loterii. Polska jest na tej liście.

Każdy, kto ubiega się o wizę musi spełniać wymagania programu wizowego DV pod względem wykształcenia lub kwalifikacji zawodowych.

Wykształcenie lub kwalifikacje zawodowe:
Osoba ubiegająca się o wizę DV musi ALBO posiadać pełne wykształcenie średnie lub jego odpowiednik (w Stanach Zjednoczonych oznacza to pomyślne ukończenie dwunastoletniego programu nauczania w szkole podstawowej i średniej), ALBO wykazać się dwuletnim stażem pracy w ciągu ostatnich pięciu lat, w zawodzie, do wykonywania którego niezbędne są co najmniej dwa lata szkolenia bądź praktycznego doświadczenia.

Do określenia, czy doświadczenie zawodowe jest wystarczające do wydania wizy stosowana będzie baza danych O*Net OnLine Departamentu Pracy Stanów Zjednoczonych.

Jeśli osoba planująca ubiegać się o wizę nie spełnia podanych wymagań, NIE powinna wysyłać swojego zgłoszenia udziału w loterii wizowej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę