Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Losowanie uczestników DV-2006

Uczestnicy loterii zostaną wyłonieni w drodze losowania komputerowego spośród wszystkich zgłoszeń spełniających opisane wymagania. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione listownie pomiędzy majem a lipcem 2005 r. i otrzymają dalsze wskazówki, w tym informacje o opłatach związanych z imigracją do USA. Osoby niewylosowane NIE będą o tym powiadamiane.

Ani ambasady, ani konsulaty Stanów Zjednoczonych nie będą dysponowały listami wylosowanych uczestników loterii. Małżonkowie wylosowanych osób oraz ich dzieci w stanie wolnym, które nie ukończyły 21 lat, również będą mogły ubiegać się o wizę, aby wyjechać wspólnie z osobą wylosowaną lub dołączyć do niej w USA. Wizy DV na rok 2006 będą wydawane od 1 października 2005 r. do 30 września 2006 r. Aby otrzymać wizy, osoby ubiegające się o nie muszą spełnić WSZYSTKIE wymagania stawiane przez prawo Stanów Zjednoczonych. Rozpatrzenie zgłoszeń oraz wydanie wiz DV wylosowanym uczestnikom i kwalifikującym się członkom ich rodzin MUSI nastąpić do północy 30 września 2006 r. Po tej dacie nie może być wydana ani poprawiona absolutnie żadna wiza DV, nie będzie można uregulować swojego statusu, a kwalifikujący się członkowie rodzin tracą prawo do otrzymania wizy umożliwiającej wyjazd do osoby zarejestrowanej znajdującej się w USA.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę