Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

II Bieg Rolnika w Popowie koło Grajewa

Paweł Grygo z klubu „Prefbet Śniadowo” Łomża wygrał, w kategorii open, niedzielny Bieg Rolnika. Wśród prawdziwych rolników najszybszy był Karol Krzyżanowski z „Maratonki Grajewo”. Na starcie mierzącej 4 km długości trasy stanęło 140 osób z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zawody - Bieg Rolnika Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS Rolników - rozegrano po raz drugi. Start nastąpił w Wojewodzinie a meta w Popowie. W biegu kobiet zwyciężyła Krawczyk Paulina (Maratonka Grajewo), drugie miejsce wywalczyła Sylwia Cymek (Kalinowo) a trzecia była Alicja Godlewska (ZSWiO Nr 7 w Łomży).
W biegu open mężczyzn po raz drugi zwyciężył Paweł Grygo („Prefbet Śniadowo”- Łomża), który wyprzedził Krzysztofa Wojnowskiego (Maratonka Grajewo) i Jarosława Czopka (Maratonka Grajewo).
W kategorii rolników tak  jak przed rokiem wygrał Karol Krzyżanowski (Maratonka Grajewo) przed Andrzejem Godlewskim (Jedwabne) i Mirosławem Bączkiem (Łomża).

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę