Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Gramy na czym mamy

Dnia 5 października 2009 r obejrzeliśmy przedstawienie pt. Gramy na czym mamy. Niezwykle utalentowany pan Andrzej , człowiek Estrady Białostockiej, wprowadzil dzieci w świat niekonwencjonalnych instrumentów z całego świata. Dzieci zobaczyły i posłuchały gry między innymi na owertonie, dudziku, karimbie, chulusi, zazie,okarynie,kazie, pile. Niektóre przedszkolaki miały mozliwość zagrać w "orkiestrze". Gorąco dziekujemy panu Andrzejowi za piękny występ.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 06 października 2009 23:26
Data ostatniej edycji: wt, 06 października 2009 23:45:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę