Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Piłkarska Łomża... od najmłodszych

Główne zdjęcie
fot. Paweł Lisiecki

W niedzielę po raz pierwszy w Łomży rozegrany został turniej „Orlików” - najmłodszej grupy wiekowej w rozgrywkach ligowej piłki nożnej. Nasze miasto reprezentował ŁKS Łomża. „Ełkaesiacy” w swoich pierwszych meczach pokonali drużynę z Czarnej Białostockiej (8:1) oraz zremisowali z Korą Korycin (2:2).

fot. Paweł Lisiecki
fot. Paweł Lisiecki

- Jednak nie wynik był tu najważniejszy – podkreśla Marcin Trojanowski. - Rozgrywki „Orlików” rozpoczęły pełny cykl szkolenia dla młodych łomżyńskich piłkarzy. Teraz w Łomży ligową piłkę nożną można uprawiać od dziecka 6-7 letniego po 18 letniego juniora. Ponad 200 chłopców szkoli się piłkarsko w siedmiu grupach. Zajęcia treningowe odbywają się na trawiastych boiskach Stadionu Miejskiego oraz na boiskach ze sztuczną trawą: „Orlik” i boisko przy SP7. Dodatkowo na poziomie gimnazjum funkcjonuje klasa o profilu piłki nożnej (PG8 w Łomży) – dodaje Trojanowski.

Rozgrywki najmłodszych piłkarzy organizowane są w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę