Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Turniej Orlik

W najbliższą niedzielę rozpoczyna rozgrywki ligowe najmłodsza drużyna piłkarska w historii miasta. „Orliki” ŁKS Łomża to chłopcy w wieku 8 lat i młodsi. Rozgrywki ligowe prowadzone są systemem turniejowym według regulaminu PZPN.

Inauguracja rozgrywek odbędzie się w Łomży na płycie głównej stadionu miejskiego. Na murawę wybiegnie 5 drużyn, a mecze będą rozgrywane systemem „każdy z każdym” 2 x 15min.

Łomżyński Klub Sportowy wraz z Łomżyńskim Szkolnym Związkiem Sportowym zachęca wszystkich zainteresowanych do przybycia na stadion i wsparcia najmłodszych „ełkaesiaków”.
27 września ( niedziela) od godziny 11:00 do godz.15:00  Wstęp wolny

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę