Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Długodystansowcy...

Główne zdjęcie
Paweł Grygo na drugim miejscu podium po biegu w Łukowie.

Paweł Grygo, długodystansowiec z klubu „Prefbet Śniadowo” Łomża, wywalczył drugie miejsce w rozegranym w Łukowie koło Siedlec jubileuszowy XV bieg im. księdza Stanisława Brzózki. Na starcie biegu na dystansie 10 km stanęło 102 zawodników z kraju i zagranicy.

Trasa biegu prowadziła po płaskim terenie, a do 6 km idealna byłą także pogoda - było pochmurno i bez wiatru. Niestety później wyszło słońce i przy tak silnym tempie biegu dała się we znaki. Od startu na prowadzeniu znalazło się czterech zawodników i to oni nadawali ton rywalizacji.
- Prawdziwe ściganie  rozpoczęło się 2 km do mety. Starczyło mi sił na drugą pozycję, chodź przy szybszym tempie myślę że bieg rozegrał by się na moją korzyść ponieważ nie dysponuję  mocnym finiszem – opowiada Paweł Grygo.
Łomżyński zawodnik na pokonanie 10 km potrzebował 31 minut i 54 sekund. Jego klubowy kolega Krzysztof Lewandowski zajął miejsce szóste z czasem 34.08. Tym samym Lewandowski ustanowił nowy rekord życiowy -  o 3 minuty lepszy od poprzedniego.

Biegi w Łukowie, nie były jedynymi na których ścigali się długodystansowcy z Łomży. Dzień wcześniej (12.09) w Rypinie koło Torunia w biegu po zdrowie wystartowało 180 sportowców. Krzysztof Lewandowski zajął trzecie miejsce w kategorii M-30 z czasem 36.37, a Mariusz Niziński z czasem 44.20 był dziesiąty w kat. M-50.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę