Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

ŁKS wygrał z Piastem!

Drugie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze czwartoligowego ŁKS Łomża. Tym razem na boisku w Wasilkowie pokonali Piasta Białystok 1 do 0. Decydującą o losach spotkania bramkę dla ŁKS-u zdobył Kamil Alicki. Bramka padła przy dużym udziale obrońcy Piasta, gdyż to on po strzale Alickiego wbił ją do swojej bramki – podaje serwis lks.4lomza.pl.

ŁKS atakował od początku i przez całe spotkanie był stroną przeważającą. Gdyby nie brak skuteczności i odrobina szczęścia wynik mógłby być bardziej okazały – ocenia serwis. Zespół z Łomży zaprezentował dobrą grę szczególnie w pierwszej połowie. Gospodarze stworzyli sobie jedną dogodną sytuację do strzelania gola lecz zwycięską ręką wyszedł z niej Krzysztof Myśliński.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę