Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Tenisistki stołowe z Łomży w województwie bezkonkurencyjne

Łomżyńskie tenisistki zdominowało odbywający się w Białymstoku Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyły 32 zawodniczki, w tym 9 to podopieczne Wacława Tarnackiego z klubu AZS PWSIP „Wałkuscy” Łomża.

Najlepiej spisała się Karolina Gołąbiewska, która pokonała w finale Kamilę Świniarską pokonując 3 : 2. Trzecie miejsce zajęła Monika Narolewska po zaciętej rywalizacji z Weroniką Łubą. Wszystkie to zawodniczki klubu AZS PWSIP „Wałkuscy” Łomża, tak samo jak dwie kolejne tenisistki Edyta Szabłowska i Katarzyna Listwon, które zajęły miejsca 5-6. Dopiero po nich znalazły się dwie pierwsze zawodniczki z klubów Białegostoku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę