Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Rośnie nowy ŁKS Łomża!

Drużyna "żaków" ŁKS Łomża zajęła czwarte miejsce w rozgrywanym w Ostrołęce, turnieju piłki nożnej „Narew CUP”. To dla nas duży sukces – ocenia występ trener Dariusz Narolewski. Dla jego młodych podopiecznych był to pierwszy tak poważny sprawdzian od momentu powstania drużyny. - Trenujemy zaledwie od dwóch miesięcy. Inne drużyny mają za sobą nawet półtoraroczny staż. - dodaje. W drodze do półfinału łomżyniacy pokonali między innymi swoich rówieśników z Olsztyna, Ostrołęki i Chorzel.

W grupie wiekowej, w której wystąpił ŁKS, mecze rozgrywało 10 drużyn. Dobre miejsce wśród innych doświadczonych zespołów to dobry prognostyk przed startem ligi. Już w najbliższą sobotę będą gościli u siebie zespoły z Zambrowa, Suraża, Mielnika, Wizny, Szepietowa, Siemiatycz i Łap. Rozgrywki odbędą się w ramach regionalnych rozgrywek Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Występujące pod szyldem ŁKS Łomża dziecięce drużyny to efekt pracy kilku młodych działaczy i kibiców piłki nożnej w mieście. Drużyny oficjalnie prowadzone są przez Łomżyński Szkolny Związek Sportowy. - Dzięki temu nie dotyczą nas kłopoty finansowe klubu – mówią wspólnie Marcin Trojanowski i Mariusz Markowski pomysłodawcy drużyny. Pomysł powołania zespołu został zaakceptowany przez komisję przydzielającą pieniądze z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dzięki temu powstały w Łomży dwie młode drużyny. Chłopcy w wieku ośmiu i dziewięciu lat to drużyna „żaków”. Siedmiolatkowie i młodsi trenują w zespole „orlików”.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę