Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Tenisistki AZS PWSiP „Wałkuscy” Łomża przed pierwszoligowymi rogrywkami

Tenisistki stołowe AZS PWSiP „Wałkuscy” Łomża intensywnie przygotowują się do kolejnego sezonu w pierwszej lidze. Ostatnio swoje umiejętności sprawdzały na turniejach w Krakowie i w czeskiej Pradze. Na obu doskonałą formę potwierdziła czołowa łomżyńska zawodniczka Ren Bingran. W Krakowie „łomżyńska Chinka” okazała się bezkonkurencyjna i w każdej kategorii zdobyła złoto, począwszy od juniorek przez deble, mixty a skończywszy na seniorkach, a w Pradze wywalczyła złoty medal w juniorkach i w kategorii do 21 lat.

Podczas turnieju w Krakowie i Pradze dobrze zaprezentowały się także inne zawodniczki AZS PWSiP „Wałkuscy” Łomża. Oto skróty relacji jakie otrzymaliśmy od Karoliny Gołąbiewskiej. 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Krakowie 26-27.08.2009r
Monika Narolewska w juniorkach uległa tylko Ren i zajęła drugie miejsce natomiast Łuba była trzecia. Edyta Szabłowska wraz z Ren wywalczyły złote medale w debla. Na drugim miejscu były Łuba i Narolewska. W kategorii Seniorek w debla Karolina  Gołąbiewska oraz Kamila Świniarska wywalczyły srebro pokonując w ćwierćfinale Żak i Mazur 3:0, uległy zaś w finale zawodniczkom z Extraklasy Łuczakowskiej i Lipińskiej. W mixta  w kategorii juniorek złoto wywalczyła Ren, srebro Łuba natomiast Narolewska i Szabłowska zajęły miejsce w przedziale 5-8. W Kategorii seniorek w mixta Gołąbiewska i Świniarska zajęły miejsce w przedziale 5-8 natomiast Katarzyna Listwon była10.

Prague Open 28-30.08.2009r.
Cały turniej był rozgrywany pod dyktando Polek. Najpierw Ren Bingran wywalczyła złoty medal w juniorkach, pokonując w swojej grupie 3:0  Kerousove Michaela oraz Halgasikova Radka.
Pozostałe zawodniczki wyeliminowały ze swoich grup reprezentantki Czech, Słowacji i tak do turnieju głównego weszły Ren Bingran (1 miejsce),  Monika Narolewska (3), Weronika Łuba (5) oraz Edyta Szabłowska (9).
W kategorii do lat 21 poza złotem Ren, medal – brąz - zdobyła Monika Narolewska.  Łuba poniosła w tej kategorii jedynie porażkę z Narolewską i zajęła wraz z Gołąbiewska  miejsce w przedziale 5-8. Edyta Szabłowska natomiast przegrała z Hošková Denisa (Slavoj Praha) uzyskując 9 pozycję.
W kategorii ELITE z grup do turnieju głównego dostały się jedynie Ren i Szabłowska. Jednak już w drugiej rundzie Szabłowską wyeliminowała Matelová Hana, a Ren odpadła w trzeciej kolejce ulegając Xu Jie 3:0.
W turnieju można było także wyróżnić kategorię MiXt w której zagrały Narolewska odpadając już w pierwszej kolejce oraz Katarzyna Listwon która zakończyła gry w drugiej rundzie.

Oto szeroki skład drużyn KU AZS PWSIP Łomża zgłoszony do rozgrywek I Ligi Kobiet - gr. Północna w sezonie 2009/2010

1. Barczuk Agnieszka
2. Gołąbiewska Karolina
3. Listwon Katarzyna
4. Łuba Weronika
5. Majewska Emilia
6. Narolewska Monika
7. Ren Bingran
8. Skibniewska Katarzyna
9. Świniarska Kamila
10. Szabłowska Edyta
11. Trzonkowska Sylwia

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę