Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Lekkoatleci „Prefbetu” gotowi do...

Główne zdjęcie
Zawodnicy z klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża podczas zgrupowania w Szklarskiej Porębie

Zawodnicy z klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża właśnie zakończyli największe w historii klubu zgrupowanie sportowe. Przez dziesięć dni 70 młodych sportowców przygotowywało się w Szklarskiej Porębie do najbliższych startów. Jak podkreśla Andrzej Korytkowski, trener i prezes klubu, głównym celem we wrześniu jest próba awansu do I Ligi Seniorów oraz pobicie rekordu ziemi łomżyńskiej w ilości punktów (tj. 211pkt.)

W Szklarskiej Porębie lekkoatleci intensywnie trenowali przez Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski, ligami Seniorów i Juniorów, oraz Mistrzostwami Makroregionu Młodzików.
- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli zorganizować tak duże zgrupowanie: opiekunom, a w szczególności sponsorom i gminom: Kolno, Wąsosz, Klukowo, Sokoły, Miastkowo, Przytuły, Łomża, Mały Płock, Kobylin Borzymy, Nowogród, miastom Grajewo i Ciechanowiec oraz PG2 Grajewo. Mamy nadzieje, że młodzież jest dobrze przygotowana i w najbliższych startach osiągnie wyniki na miarę naszych oczekiwań.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę