Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Do trzech razy sztuka...?

Andrzej Mach reprezentujący KKT Wrocław po raz kolejny triumfował w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Mężczyzn w Tenisie Nadzieja Cup. W finale pokonał Jakuba Jastrzębskiego z klubu ChTT Chorzów 7:5, 6:3. To już trzecie zwycięstwo Macha w pięciu rozegranych dotąd imprezach zorganizowanych przez łomżyński UKS Return, III LO oraz Radio Nadzieja.

Rywalizacja na kortach przy ulicy Senatorskiej trwała od czwartku. W turnieju wystartowało 18 zawodników. Od początku zawody zdominowali Mach i Jastrzębski. O ile Mach wygrał indywidualnie, to w deblu najwyższe podium zajął duet Jakub Jastrzębski - Marek Mrozek. W finale zawodnicy z Chorzowa i Bielska – Białej pokonali Andrzeja Macha, który występował w parze z Jakubem Grzysem z Górnika Łęczna 6:2, 6:2.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę