Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Nadzieja Cup

Już po raz piąty na kortach przy Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Senatorskiej rozgrywany jest Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn w Tenisie Nadzieja Cup. W zawodach, które rozpoczęły się wczoraj, uczestniczy 18 tenisistów z całej Polski - m.in. z Bielsko-Białej, Chorzowa, Gdańska, Warszawy, Białegostoku i Łomży. Wielu z nich – tak jak dwukrotny zwycięzca tego turnieju Andrzej Mach z klubu KKT Wrocław - zajmuje czołowe miejsca listy rankingowej Polskiego Związku Tenisa.

Organizowany w Łomży turniej wpisał się na trwałe do oficjalnego kalendarza Polskiego Związku Tenisa. Ma trzecią rangę z pulą nagród wynoszącą ponad 5000zł.
Czterodniowa rywalizacja toczy się zarówno w deblu, jak i singlu. Obecność na turnieju dwukrotnego jego zwycięzcy, Andrzeja Macha z Wrocławia, który jest w tej chwili 8 zawodnikiem w Polsce, stawia go w gronie faworytów imprezy.

Dodajmy, że rozgrywki tenisistów oprowadzone są na kortach przy III LO w Łomży przy ul. Senatorskiej, a mecze finałowe Nadzieja Cup odbędą się w niedzielę.

Organizatorami turnieju są Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, Radio Nadzieja i III LO w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę