Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zero do zera w meczu z Wissą

Bezbramkowym remisem zakończył się pierwszy rozegrany w Łomży mecz czwartoligowych piłkarzy ŁKS-u Łomża. Przy około półtysięcznej publiczności zgromadzonej na stadionie przy ulicy Zjazd łomżanie podejmowali zespół Wissy Szczuczyn. Remisowy wynik spotkania nie jest efektem zaciętej, lecz – jak podkreślają obserwatorzy - słabej gry obu drużyn.

Było to czwarte spotkanie ŁKS-u w tym sezonie. Po pierwszym sukcesie i wygranej z Hetmanem Białystok oczekiwano, że piłkarze z Łomży zdominują ligę i szybko powrócą do gry w wyższych klasach. Niestety następnie przyszły dwie porażki: z Michałowem i Włókniarzem Białystok, a wczorajszy remis przed własną publicznością dobitnie ukazuje, że walka o awans do trzeciej ligi może w tym sezonie być poza możliwościami piłkarzy ŁKS-u.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę