Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Wicemistrzyni świata z Łomży

Aleksandra Zajkowska z Łomży zdobyła srebrny medal w konkurencji Kumite Juniorek podczas odbywających się w Chiba w Japonii IV Mistrzostwach Świata Karate Kyokushin. Zdobyty srebrny medal to ukoronowanie juniorskiej kariery utalentowanej zawodniczki Łomżyńskiego Klubu Karate.

Ola Zajkowska karate trenuje od 10 lat. Jej trenerem jest Dariusz Syrnicki, który wraz z zawodniczką pojechał na mistrzostwa do Japonii. Zdobyte wicemistrzostwo świata w Chiba nie przyszło łatwo. Aby wejść do finału reprezentantka Polski musiała pokonać trzy Japonki. W każdej ze stoczonych walk konieczna była dogrywka i dopiero po nich jako zwyciężczynię wskazywano Olę. W finałowej walce łomżanka także trafiła na Japonkę. Niestety tym razem walki nie udało się jej wygrać i ostatecznie Aleksandra Zajkowska zajęła drugie miejsce zdobywając tytuł wicemistrza świata w konkurencji Kumite Juniorek.

Przypomnijmy, że w tym roku Aleksandra Zajkowska, zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate, zdobyła Mistrzostwo USA, obroniła tytuł Mistrza Polski, a w czerwcu zdobyła wicemistrzostwo Ameryk.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę