Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Korupcja w piłce nożnej także u nas...

Marcin W., piłkarz Dolcanu Ząbki, w ubiegłym roku spróbował przekupić piłkarzy trzecioligowej Warmii Grajewo. Obiecał korzyść majątkową w zamian za nieuczciwe zachowanie, które mogło być korzystne dla drużyny przeciwnej. Teraz piłkarz usłyszał zarzuty korupcyjne. Przedstawili mu je prokuratorzy z Białegostoku, którzy wspólnie z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Jak podaje CBA z korupcją w polskiej piłce nożnej walczą nie tylko we Wrocławiu. „Piłkarskie” śledztwo prowadzą także funkcjonariusze CBA z Białegostoku wraz z tamtejszą prokuraturą.
- Postępowanie obejmuje czyny korupcyjne z ubiegłego roku. Jest już także pierwszy zatrzymany. To piłkarz Dolcanu Ząbki. Marcin W. - poinformowała w komunikacie Małgorzata Matuszak z wydziału komunikacji społecznej CBA.
Śledztwo ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania. 

Dodajmy, że wielkie śledztwo w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej od czterech lat prowadzą prokuratorzy z Wrocławia. Do tej pory postawiono zarzuty ok. 250 osobom: sędziom, trenerom, działaczom klubowym i piłkarzom.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę