Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Z Łomży na Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin

Główne zdjęcie
Aleksandra Zajkowska (fot. archiwum)

Dwie łomżanki - Anna Kaczyńska i Aleksandra Zajkowska - znalazły się w składzie reprezentacji Polski na IV Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin w Japonii. Największa impreza Kyokushin odbędzie się w weekend w hali Makuhari Messe w Chiba.

Anna Kaczyńska (fot. archiwum)
Anna Kaczyńska (fot. archiwum)

Do Japonii pojechała blisko 40-osobowa ekipa polskich karateków, w tym około 20 zawodników.
W tej grupie są także trzy osoby z Łomży - to dwie zawodniczki: Anna Kaczyńska i Aleksandra Zajkowska, oraz Dariusz Syrnicki trener Łomżyńskiego Klubu Karate.
Anna Kaczyńska zmierzy się w kategorii wagowej powyżej 65 kg, a Aleksandra Zajkowska w kategorii do 50 kg.
Ola w samolocie musi stracić jeszcze 1,5 kg. Normalnie w Polsce i Europie zawodniczki walczą w wadze do 55 kg, ale w Japonii zawodniczki są mniejsze i lżejsze...  Przed wylotem na Mistrzostwa zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate zrzuciła już 3,5 kg...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę