Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża: Za tydzień wreszcie u siebie...

Piłkarze ŁKS Łomża od dwóch tygodni „toczą boje” na czwartoligowych boiskach piłkarskich. Rozgrywki zainaugurowali 8 sierpnia w Białymstoku, gdzie sprawili miłą niespodziankę i pokonali tamtejszego Hetmana 2 do 0. Kolejny mecz powinien odbyć się na stadionie w Łomży, ale się nie odbył... - Płyta nie była jeszcze gotowa do rozgrywek i MOSIR poprosił aby rozegrać ten mecz na wyjeździe – tłumaczy Iwo Świątkowski wiceprezes ŁKS-u. Łomżanie zagrali na wyjeździe i także sprawili niespodziankę przegrywając z KS Michałowo 2 do 1.

Przypomnijmy 17 czerwca na stadionie przy ul. Zjazd ponownie pojawiła się ekipa pracowników Zielonej Architektury, którzy wykonali „rutynowy” zabieg frezowania murawy. Prace muszą być wykonywane raz na trzy lata, aby murawę utrzymać w należytym stanie. Zabiegi pielęgnacyjne trwały niespełna dwa tygodnie, zaś ich koszt – 40 tysięcy złotych – w całości pokryty został z budżetu miasta Łomża.
- Piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego mogą już wybiec po zwycięstwo na nową, piękną murawę – informuje Arkadiusz Kułaga, dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży, które administruje stadionem.
Dyrektor twierdzi, że murawa jest gotowa i czeka na zawodników... już od co najmniej kilku dni. Podkreśla też, że do tej pory nie zna powodów, dla których ŁKS przełożył miejsce niedzielnego meczu z KS Michałowo.
- Na pewno nie z powodu murawy – zapewnia.

Tak czy inaczej w sobotę 22 sierpnia ŁKS Łomża ponownie gra na wyjeździe. Tym razem jedzie do Białegostoku by zmierzyć się z tamtejszym Włókniarzem, a już za tydzień - w środę 26 sierpnia -  ŁKS Łomża zagra czwarty mecz w czwartej lidze i pierwszy na stadionie w Łomży. Przeciwnikiem będzie zespół Wissy Szczuczyn. Właśnie ruszyła sprzedaż karnetów na wszystkie mecze ŁKS-u rozgrywane jesienią w Łomży. Wejściówka na sześć spotkań kosztuje 30 zł. Karnety można kupić w siedzibie klubu.
Natomiast w najbliższy poniedziałek 24 sierpnia o godzi 17.00 w Hali Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny odbędzie się oficjalna prezentacja czwartoligowej drużyny ŁKS Łomża.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę