Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Rostkowska nie pobiegnie po medal...

Anna Rostkowska niestety nie awansowała do finału biegu na 800 metrów, podczas 12. lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie. Zawodniczka klubu Athletics Jakać Młoda w swoim biegu półfinałowym z czasem 2:01.40 zajęła trzecie miejsce, a dalej przechodziły tylko dwie pierwsze zawodniczki.

 

Rostkowska rozegrała swój bieg źle. Strat z początku biegu, mimo przyspieszenia po przekroczeniu linii 500 metrów, nie udało się już odrobić. Biegaczka zdołała awansować tylko na trzecie miejsce.

Anna Rostkowska: Zawiodłam siebie, trenera i wszystkich, którzy mi pomagali. Za bardzo zaufałam mistrzyni olimpijskiej Pameli Jelimo, która potem zeszła z bieżni. Jestem zła na siebie, to są chyba najgorsze moje zawody, jakie w życiu miałam. Jestem niespełniona, niezmęczona i niezadowolona. (źródło: onet.pl)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę