Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rostkowska w półfinałach na lekkoatletycznych MŚ w Berlinie

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska (fot. archiwum)

Anna Rostkowska, zawodniczka klubu Athletics Jakać Młoda (k. Śniadowa) awansowała do półfinału biegu na 800 metrów, podczas mistrzostw świata w lekkiej atletyce, które odbywają się w Berlinie. Polka z czasem 2:02.37 s zajęła drugie miejsce w swoim biegu eliminacyjnym. Półfinały biegu na 800 metrów odbędą się w poniedziałek.

29-letnia Rostkowska to najlepsza sportsmenka mieszkająca obecnie w regionie. Siedmiokrotnie zdobywała tytuł mistrzyni Polski w biegu na 800 m (2000, '01, '02, '03, '04, '08, '09). W ubiegłym roku  reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, gdzie dotarła do półfinału i ostatecznie uplasowała się na 12. miejscu.

Rekord życiowy Anny Rostkowskiej wynosi 1:58,72. W tym roku dystans ten też pokonała w czasie poniżej 2 minut. Podczas mityngu Złotej Ligi we Francji - zajęła szóste miejsce z wynikiem 1:59,77.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę