Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Medale długodystansowców

Już po raz 10 w miejscowości Kodeń nad Bugiem odbył się Bieg Sapiehów. Na starcie biegu na dystansie 15 km stanęło 130 zawodników z Polski ,Ukrainy i Białorusi. W tej grupie byli także biegacze z Łomży i Grajewa. Troje z nich z imprezy powróciło z medalami.

Paweł Grygo
Paweł Grygo

W kategorii kobiet zwycięstwo odniosła Monika Terebun (Maratonka Grajewo), w kategorii wiekowej 30-39 drugie miejsce uzyskał Paweł Grygo (Prefbet Śniadowo – Łomża), a Janusz Krauze (Maratonka) był trzeci w kat 40-49 lat.

Paweł Grygo z Łomży na pokonanie 15 km trasy  biegu potrzebował 51 minut i 43 sekund. Zwycięzca biegu Bogusław Andrzejuk zrobił to w nieco ponad 48 minut. Najszybsza z kobiet - Monika Terebun (Maratonka Grajewo) – trasę pokonała w 1 godzinę 8 minut i 29 sekund.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę