Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Siłacze i siłaczki z Łomży...

Sylwia Gordon, wyciskając 50 kg (przy wadze 60,5 kg), zajęła I miejsce w kategorii open kobiet podczas odbywających się w weekend w Warszawie Otwartych Mistrzostwach Klubu Herkules pod patronatem Mazowieckiego TKKF w wyciskaniu sztangi leżąc. Startujący w tych mistrzostwach zawodnicy z Siłowni Kulturystycznej ZIBI w Łomży łącznie wywalczyli pięć medali. Poza złotem Sylwii Gordon do Łomży przywieźli także dwa srebra i dwa brązowe krążki.

Zbigniew Turowski (opiekun i trener Siłowni Kulturystycznej ZIBI), który przy wadze 84 kg. wycisnął 170 kg i ostatecznie zajął drugie miejsce w kategorii open masters. Ze srebrnym medalem z Warszawy wrócił także Krzysztof Klimaszewski. W  kategorii open senior przy wadze 78,6 kg. uzyskał wynik 170 kg. Startujący w tej samej grupie wiekowej Marcin Dziubiński uzyskując taki sam wynik – 170 kg, ale przy wadze 81,3 kg zajął czwarte miejsce.
Podczas mistrzostw dobrze zaprezentowali się także juniorzy. Szymon Wykowski zajął trzecie miejsce w kat. open junior do 20 lat. Przy wadze 91,4 kg wycisnął 150 kg. Także trzecie miejsce, ale  w kat. open junior do lat 16 zajął Mateusz Kalinowski, który przy wadze 66,4 kg wycisnął 100 kg.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę