Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Łomżanie w Remes Cup...

Ponad 5500 młodych piłkarzy, niemal 300 drużyn piłkarskich z 10 krajów, a wśród nich także i łomżanie. W Opalenicy koło Poznania rozgrywany jest 7. Remes Cup - największy w Europie Środkowo-Wschodniej turniej dla „młodych wilków” piłki nożnej. W rozgrywkach uczestniczył także ŁKS Łomża rocznik 93. Niestety podopieczni Marcina Mroczkowskiego z turnieju odpadli w fazie grupowej. Wygrali dwa spotkania, a trzy zremisowali.

W sobotę ŁKS Łomża zremisował bezbramkowo z Stovring IF (Dania), ale już w niedzielę wysoko 4 : 0 pokonał zespół LZS „SAMBIA” Świątki i 3 : 0 Hamara Górzyn. Po tych trzech spotkaniach łomżanie mieli 7 punktów i trzecie miejsce. Do prowadzących w turnieju brakowało im tylko dwóch punktów. Aby zająć pierwsze miejsce w grupie i przejść do dalszych rozgrywek piłkarze ŁKS Łomża musiał wygrać oba poniedziałkowe mecze. Niestety oba wczorajsze mecze z MOSM Tychy, Zespołem Szkół Prywatnych Opoczno łomżanie zremisowali 1 : 1, co oznaczało, że pozostali na tym samym miejscu w tabeli i w efekcie odpadli z turnieju.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę