Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Złoto i brąz

Dwa medale wywalczyły lekkoatletki z regionu Łomży podczas 85. mistrzostw Polski rozgrywanych w Bydgoszczy. Anna Rostkowska, zawodniczka klubu Athletics Jakać Młoda zdobyła złoto w biegu na 800 metrów, a Justyna Korytkowska z LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża brąz w biegu na 3 km z przeszkodami.

W rozgrywanych na stadionie imienia Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy trzydniowych 85. mistrzostwach Polski wystartowało 600 lekkoatletów ze 129 klubów. W tej grupie było także kilku sportowców z regionu. Najlepiej zaprezentowały się Anna Rostkowska i Justyna Korytkowska, które stanęły na podium, ale w mistrzostwach dobrze wypadła także Joanna Fiodorow (LŁKS Prefbet Śniadowo), która zajęła 5 miejsce w rzucie młotem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę