Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

ŁKS zagra w lidze... czwartej lidze

Piłkarze ŁKS-u Łomża w zbliżających się sezonie piłkarskim przystąpią do rozgrywek w IV lidze. Wczoraj nowy zarząd ŁKS-u z Jarosławem Kuleszą na czele, po rozmowach z Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej, złożył wniosek o dopuszczenie do rozgrywek na tym właśnie poziomie. Oficjalnie wniosek jeszcze nie jest rozpatrzony, ale działacze Związku zapowiedzieli, że licencja ŁKS-owi będzie przyznana.

Przypomnijmy w poprzednim sezonie piłkarze ŁKS-u grali jeszcze w II lidze. Rozgrywki zakończyli na ostatnim miejscu w tabeli więc z tego poziomu rozgrywek spadli... W tym sezonie powinni grać w III lidze, ale w związku z długami m.in. wobec ZUS i US klub ni był w stanie spełnić wymagań licencyjnych PZPN. Klub ma także długi wobec samego związku, ale po wczorajszych rozmowach w Podlaskim Związku Piłki Nożnej i wpłaceniu zaległej opłaty licencyjnej, działacze uzgodnili że  zaległości wobec piłkarskiej centrali będą spłacane stopniowo, a ŁKS zostanie dopuszczony do czwartoligowych rozgrywek, które startują w drugi weekend sierpnia. Wśród zespołów z którymi przez najbliższy rok będzie grał zespół z Łomży są m.in. Hetman Białystok, Wissa Szczuczyn, Znicz Suraż i Puszcza Hajnówka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę