Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Słaby wynik Żebrowskiej na MEJ

Nie udał się start Magdalena Żebrowska (LKS Narew Kurpiewski Łomża) w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy juniorów w Nowym Sadzie. Konkurs pchnięcia kulą był jedyną finałową konkurencją pierwszego dnia zawodów. Niestety łomżanka nie zdołała awansować do finałowej „dwunastki”. W kwalifikacjach posłała kulę na odległość 13,75m, co było piętnastym rezultatem.

Magdalena Żebrowska była jedyną naszą reprezentantką na rozgrywanych już po raz 20. mistrzostwach. Dodajmy, że w tym roku pchała kulę nawet o ponad dwa metry dalej niż zrobiła to w Serbii. Jej najlepszy rezultat to 14m i 91 cm.
Konkurs w Nowym Sadzie wygrała Białorusinka Alionie Hryszko, która uzyskała wynik 17,59 m. Najlepsza z trzech startujących w tej dyscyplinie Polek Paulina Guba (OKS Start Otwock) zajęła czwarte - 15,63 m.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę