Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Żebrowska na ME U-20

Główne zdjęcie
Magdalena Żebrowska, zawodniczka LKS Narew - Kurpiewski Łomża (fot. archiwum)

Magdalena Żebrowska z LKS Narew Kurpiewski Łomża reprezentuje Polskę na rozpoczynających się dziś w Nowym Sadzie lekkoatletycznych mistrzostwach Europy juniorów. Łącznie z Polski do Serbii pojechało 60 zawodniczek i zawodników. Żebrowska wystartuje w konkurencji pchnięcie kulą.

Miotaczka z Łomży na początku lipca zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. Wówczas pchnęła kule na odległość 13,89 m. To znacznie słabiej od jej możliwości. Magda – jak podkreślał jej trener Wojciech Błachnio – wzięła udział w Mistrzostwach Polski mimo kontuzji stawu skokowego, której doznała na treningach. Miesiąc wcześniej  - podczas lekkoatletycznego mitingu w Białymstoku Żebrowska posłała kule na odległość 14m i 91 cm. To właśnie podczas tych zawodów uzyskała prawo startu w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy juniorów, które dziś zaczynają się w Nowym Sadzie w północnej Serbii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę