Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Finisz Zaczka dał Polsce brąz

Artur Zaczek, wychowanek LKS Narew-Kurpiewski Łomża, zdobył kolejny medal na zawodach międzynarodowych. Podczas rozgrywanych w Kownie na Litwie Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce polska sztafeta sprinterów 4x100m z udziałem łomżanina zdobyła brązowy medal.

Polska sztafeta biegła w składzie: Karol Kryński, Jakub Adamski, Olaf Paruzel i na ostatniej zmianie Artur Zaczek. Ich czas to 39.52s. Bieg wygrali Brytyjczycy przed Francuzami.
To drugi w ciągu kilku dni medal Artura w sztafecie podczas międzynarodowych zawodów. Tydzień wcześniej zdobył on srebrny medal na Uniwersjadzie w Belgradzie.

Biegacz z Łomży wakacji jeszcze nie miał i w tym roku mieć nie będzie. Za niespełna dwa tygodnie czeka go start w Mistrzostwach Polski Seniorów w Bydgoszczy, a pod koniec sierpnia Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Bielsku Białej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę