Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

W której lidze zagra ŁKS Łomża?

Jeszcze nie tak dawno ŁKS Łomża walczył z zespołami z zaplecza piłkarskiej ekstraklasy... Teraz nie wiadomo w której lidze i czy w ogóle zostanie dopuszczony do rozgrywek. Dziś po południu ma się zebrać Komisja do Spraw Licencji Klubowych Podlaskiego ZPN i podjąć ostateczną decyzję w sprawie ŁKS-u Łomża, który w poprzednim sezonie grał w (nowej) II lidze, ale po fatalnych występach spada z niej.

Rozgrywki III ligi grupy warmińsko-mazursko-podlaskiej zaczynają się już 8 sierpnia i teoretycznie na ten poziom powinien spaść ŁKS Łomża. Niestety występ drużyny pod drużyny w tej lidze stoi pod dużym znakiem zapytania, ze względu na niemożność przedstawienia kompletu wymaganych dokumentów. Jeśli Komisja odmówi ŁKS-owi licencji na udział w III lidze miejsce czerwono-białych zajmie łapska Pogoń, zaś ŁKS - o ile Komisja uwzględni jego wniosek - zagra w IV lidze. Warunkiem jest jednak spłacenie należności wobec związku.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę