Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Fiodorow czwarta w Europie

Główne zdjęcie
Joanna Fiodorow

Joanna Fiodorow (LSKS „Prefvet Śniadowo” Łomża) zajęła czwarte miejsce w rzucie młotem podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy rozgrywanych w Kownie. W konkursie zwyciężyła Marghieva Zalina (Mołdawia) z wynikiem 67,67. Nasza zawodniczka już w pierwszej próbie rzuciła 62.49m co przez cztery kolejki dawało jej tytuł v-ce Mistrzyni Europy. Niestety w piątej kolejce zawodniczka z Czech Safrankova Katerina (63.01m) i Wielkiej Brytanii Holt Sarah (62.55) przerzuciły podopieczną trenera Bogumiła Chlebińskiego.

Jadąc na Mistrzostwa Joanna Fiodorow miała 11 wynik, dlatego też przed mistrzostwami miejsce tuż za podium wydawałoby się czymś fantastycznym. Jednak, gdy do srebrnego medalu brakuje zaledwie 52cm, a brąz przegrywa się zaledwie o 6 cm to można tylko powiedzieć … wielki pech!
Andrzej Korytkowski, prezes klubu podkreśla, że jest zadowolony z występu swojej podopiecznej i wróży jej medalową przyszłość. 
- Asia pokazała tym występem, że na dużej imprezie, gdzie pojechała po naukę, osiągnęła bardzo dobre miejsce co powinno zaprocentować w występie za 2 lata, gdyż jest pierwszy rok w kategorii młodzieżowej i w 2011 roku będzie miała szansę poprawić swoje miejsce – mówi Korytkowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę