Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Rostkowska pojedzie na sierpniowe mistrzostwa świata do Berlina

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska (fot. archiwum)

Anna Rostkowska lekkoatletka klubu ATHLETICS Jakać Młoda (pod Śniadowem) podczas piątkowego mitingu Złotej Ligi na Stade de France w podparyskim Saint Denis wypełniła minimum Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na mistrzostwami świata w Berlinie. We Francji Rostkowska dystans 800m pokonała w 1.59,77. To wynik o 0,23 s lepszy od wskaźnika PZLA na sierpniowe mistrzostwa.

Mistrzostwa Świata w Berlinie odbędą się w dniach 15 – 23 sierpnia. Rostkowska, która  kilkukrotnie uzyskiwała wskaźnik B PZLA (2:01,30), bardzo długo walczyła z pokonaniem bariery 2 minut – a właśnie tyle wynosił wskaźnik A. Jeszcze w ubiegłym tygodniu podczas mitingu Złotej Ligi na Stadionie Olimpijski w Rzymie Golden Gala Rostkowska dystans ten pokonała w 2:00,57. To był jej najlepszy tegoroczny wynik. Stade de France okazał się jednak szczęśliwszy.  Wczoraj wieczorem Anna Rostkowska  uzyskała rezultat 1.59,77. Bieg wygrała Amerykanka Anna Willard - 1.58,80.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę