Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Zaczek na medal

Główne zdjęcie
Artur Zaczek (fot. archiwum)

Bardzo dobre informację napłynęły z Belgradu gdzie zakończyła się Uniwersjada - największa światowa impreza sportowa studentów. Wychowanek łomżyńskiego LKS Narew Kurpiewski Łomża Artur Zaczek zdobył srebrny medal w sztafecie 4x100m. To ogromny sukces. Nigdy wcześniej zawodnik Ziemi Łomżyńskiej nie zdobył medalu Letniej Uniwersjady - Mistrzostw Świata Studentów.

Polacy pobiegli w składzie Robert Kubaczyk, Artur Zaczek, Kamil Masztak i Dariusz Kuć. Ich czas to 39.33 s. Bieg wygrali Rosjanie 39.21s, a trzecie miejsce zdobyli reprezentanci Republiki Południowej Afryki 39.52s.
- To największy sportowy sukces Artura, który studiuje w Poznaniu i reprezentuje aktualnie klub AZS Poznań – podkreśla Jan Kotowski, trener pod którego okiem ćwiczył w Łomży Artur Zaczek.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę