Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Spotkanie ze stomatologiem

Dnia 8 czerwca 2009r dzieci z grup starszych spotkały się ze stomatologiem Pania Anną Sęk , mamą naszego wychowanka Wiktora. Pani Ania w ciekawy sposób opowiedziała dzieciom o zasadach higieny jamy ustnej; przypomniała technikę szczotkawania zębów; zachęcała do ograniczenia liczby słodyczy i przekąsek; do uczęszczania na wizyty kontrolne do dentysty oraz leczenie zębów. Zwróciła uwagę na konieczność korzystania z pasty przeznaczonej dla dzieci. Pogadankę wzbogaciły plakaty, film, kolorowanki. Dzieci słuchały z ogromnym przejęciem, zapamiętały niemal wszystko i w nagrodę dostały od Pani Ani nowe szczoteczki do zębów. DZIĘKUJEMY Pani za super lekcję!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 11 lipca 2009 22:45
Data ostatniej edycji: śr, 15 lipca 2009 09:45:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę