Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Tenisistki stołowe AZS PWSIP najlepsze w województwie

Bardzo dobrze wypadły tenisistki stołowe łomżyńskiego klubu AZS PWSIP Wałkuscy Łomża w podsumowaniu współzawodnictwa sportowe klubów zrzeszonych w Polskim Związku Tenisa Stołowego. Na 542 kluby "nasz" zajął 14 miejsce. W rankingu wyprzedził m.in. białostockie kluby: MOKS Słoneczny Stok Białystok oraz UKS Dojlidy Białystok.

Zawodniczki klubu nie spoczywają na laurach i już przygotowują się do nowego sezonu. Jak podkreśla Magda Sepczyńska trzy czołowe juniorki AZS-u: Weronika Łuba, Edyta Szabłowska, i Monika Narolewska trenują wraz z kadrą wojewódzką na zgrupowaniu w Zakopanem, reszta zawodników dziś (11 lipca) wyjeżdża na obóz sportowy do Rajgrodu. Za dziesięć dni dołączą do nich zawodniczki I ligowej drużyny: Świniarska, Listwon, Gołąbiewska, Łuba, Szabłowska, Narolewska oraz Ren Bingran, która aktualnie przebywa w Chinach i będą przygotowywać się do nowego sezonu 2009/2010. Ten rozpocznie się już pod koniec sierpnia udziałem w Akademickich Mistrzostwach Polski, które w tym roku odbędą się w Krakowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę