Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

„Tylko” brąz Żebrowskiej

Główne zdjęcie
Magdalena Żebrowska, zawodniczka LKS Narew - Kurpiewski Łomża (fot. archiwum)

Magdalena Żebrowska, zawodniczka LKS Narew - Kurpiewski Łomża zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. Wynik 13,89 m jaki osiągnęła w finale rozgrywanego w Słupsku konkursu pchnięcia kulą jest o ponad metr słabszy od rekordu życiowego zawodniczki. Jak podkreśla Wojciech Błachnio trener zawodniczki, gdyby nie kontuzja Magda walczyłaby o złoty.

Magda we wtorek przed startem w zawodach, na treningu doznała kontuzji stawu skokowego i jej udział w Mistrzostwach Polski stał pod znakiem zapytania. Magda na zawody do Słupska pojechała, ale uraz spowodował spadek dyspozycji startowej i miało bezpośredni wpływ na wynik jaki osiągnęła – podkreśla Błachnio.

Okazuje się, że pech dopadł całą rodzinę Żebrowskich. Poważna kontuzja stawu kolanowego wykluczyła  młodszą siostrę Magdy – Ewelinę Żebrowską ze startów w tym sezonie.
- Ewelina była zdecydowanie najlepszą młodziczką w Polsce w pchnięciu kulą. Kontuzja wykluczyła ją między innymi ze startu w prestiżowych ogólnopolskich zawodach Samsung Athletic Cup - mówi trener obu zawodniczek Wojciech Błachnio.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę