Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Na Mistrzostwa Świata zabrakło trochę.... centymentrów i szczęścia

Nie udało się łomżyńskiemu skoczkowi Adrianowi Góralczykowi uzyskać minimum w skoku w dal na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych (16-17lat.) Podczas rozgrywanego w sobotę w Łodzi Memoriału im. L. Szumlewskiego w zawodnik LKS Narew-Kurpiewski Łomża poprawił rekord życiowy, ale do wypełnienia normy zabrakło trochę szczęścia, które w sporcie jest bardzo potrzebne – podkreśla Jan Kotowski trener zawodnika.

W bardzo mocno obsadzonym konkursie Adrian Góralczyk z wynikiem 7.12 m. zajął piąte miejsce, pozostawiając za sobą utytułowanych o wiele lat starszych rywali. Niestety była to ostatnia szansa uzyskania minimum (7.30m) na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych (16-17lat.), które odbędą się w słonecznej Italii.
- Bardzo wymagające minimum Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, przekraczało aktualne możliwości 16-sto latka, mimo iż ,w przekroczonych próbach w Słubicach oraz w Łodzi lądował poza granicą 7.30 m – mówi Kotowski, który podkreśla, że Adrianowi zabrakło szczęścia.

Również w sobotę na Mitingu w Białymstoku inny zawodnik klubu Marek Mogielnicki w trójskoku osiągnął wartościowy wynik - 13.85m. Rezultat 17-sto letniego zawodnika jest aktualnie dziewiątym wynikiem w kraju w kategorii juniorów młodszych. Mistrzostwa Polski odbędą się w Krakowie 24-26.07.2009r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę