Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Skacze daleko, coraz dalej...

Sukcesy w skoku w dal odnosi młoda zawodniczka LKS Narew-Kurpiewski Łomża Katarzyna Modzelewska. 12-letnia uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 w Łomży w rozegranym w ubiegły weekend na stadionie AWF w Warszawie Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych zdobyła złoty medal z bardzo dobrym wynikiem – 4.90m. Dziś podczas międzynarodowych zawodów, rozgrywanych na tym samym obiekcie, zajęła drugie miejsce, ale skoczyła znacznie dalej – na odległość 5.16m. - Do zwycięstwa Kasi zabrakło tylko 2 cm – mówi trener Jan Kotowski.

W rozgrywanych na AWF-ie zawodach wystąpiły reprezentacje Estonii, Łotwa, Litwy, Ukrainy, Słowacji, Czech, Węgier i Polski.
- Sukcesy zawodniczki to efekt doskonałej współpracy szkoły, rodziców, nauczyciela wychowania fizycznego Andrzeja Wojtkowskiego i trenera – podkreśla Jan Kotowski.

Dodajmy, że w nagrodę za zwycięstwo w Finale Czwartków Lekkoatletycznych Katarzyna Modzilewska pojedzie na wycieczkę do Paryża


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę