Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Góralczyk i Żebrowska (póki co) nie mają sobie równych...

Podczas rozgrywanych w weekend w Słubicach Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lekkiej Atletyce wysoką formę potwierdzili zawodnicy LKS Narew-Kurpiewski Łomża. Adrian Góralczyk ponownie przekroczył granicę siedmiu metrów w skoku w dal wygrywając w kategorii juniorów młodszych wynikiem 7.08m. Jego klubowa koleżanka Magda Żebrowska zwyciężyła w konkursie pchnięcia kulą rezultatem 14.11m.

Jak podkreśla Jan Kotowski trener zawodników LKS Narew-Kurpiewski Łomża Adrian Góralczyk w przekroczonych próbach lądował nawet dalej od minimum na Mistrzostwa Świata, które wynosi 7.30m, ale niestety skoki „przekroczone” nie są brane pod uwagę.
Zawodnikowi powoli rośnie jednak konkurencja w klubie. W sobotę podczas mitingu lekkoatletycznego w Białymstoku, przy ciągle padającym deszczu, 17-letni Marek Mogielnicki skoczył w dal 6.73m.
- Wynik ten praktycznie zapewnił awans zawodnika do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która w dn.24-26.07.2009r odbędzie się w Krakowie – mówi Kotowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę