Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżyński Finał Gimnazjady w Piłce Nożnej Chłopców

Osiem najlepszych w Polsce piłkarskich zespołów gimnazjalistów przez sobotę i niedzielę będzie walczyło w Łomży o tytuł Mistrza Polski. Wśród pretendujących do tytułu mistrzowskiego są uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 8 w Łomży.

Do Łomży przyjeżdżają reprezentacje miasta: Bełchatów (woj. łódzkie), Chorzów (woj. śląskie), Kępno (woj. wielkopolskie), Olecko (woj. warmińsko-mazurskie), Prudnik (woj. opolskie), Radom (woj. mazowieckie), Ząbkowice Śląskie (woj. dolnośląskie). To najlepsze zespoły gimnazjalistów w poszczególnych województwach. Podlaskie reprezentować będzie drużyna uczniów Publicznego Gimnazjum nr 8. To zespół na co dzień trenujący w szkółce piłkarskiej Łomżyńskiego Klubu Sportowego, którego opiekunem jest Mariusz Mroczkowski.

Rozgrywki grupowe będą prowadzone na boisku bocznym i płycie głównej stadionu w sobotę od godziny 9. rano do 18. W niedziele organizatorzy zapraszają  na finały i wręczenie nagród (do 9. do 13.)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę