Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Żebrowska pojedzie na Mistrzostwa Europy

Główne zdjęcie
Magda Żebrowska

Magda Żebrowska osiągnęła wymagane minimum na tegoroczne Mistrzostwa Europy. Miotaczka LKS Narew – Kurpiowski Łomża pchnęła kulę na odległość 14,91m. Minimum wynosiło „tylko” 14,5m, a dotychczasowy najlepszy wynik Magdy był o 7 cm słabszy.

Magda Żebrowska minimum przerzuciła podczas sobotniego Mitingu LA w Białymstoku. Wychowanka trenera Wojciecha Błachnio a pchnęła kulę na odległość 14,91 m.
- Postawiła kropkę nad ,,i’’ i zrobiła to w stylu godnym wielkiej mistrzyni sportu. Wynik jaki osiągnęła jest o 41 cm lepszy od minimum na ME i potwierdza przynależność Magdy do grona najlepszych zawodniczek w kategorii Juniora – mówi Wojciech Błachnio. 
Magda od początku sezonu prezentowała bardzo wysoką formę i ze startu na start osiągała coraz lepsze wyniki. Po białostockich występach jest zdecydowanie najlepszą miotaczką w historii łomżyńskiej lekkiej atletyki.
- Teraz celem Magdy jest przygotowanie do Mistrzostw Polski i przede wszystkim Mistrzostw Europy, i to nie jest zapewne ostatnie słowo jakie Magda powiedziała w tym sezonie – dodaje Błachnio.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę